• Dünya Gazetesi Röportajı
 • Kosgeb Ödül Töreni
  Kosgeb tarafından Türkiye genelinde düzenlenen 2014 Yılı KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri Töreni'nde şirketimiz YILIN BAŞARILI KOBİ BÜYÜK ÖDÜLÜ kategorisinde finale kalarak Başarı Sertifikası'nı aldı. KOSGEB (T.C. Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekelem İdaresi Başkanlığı) tarafından Türkiye genelinde düzenlenen 2014 Yılı KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri Töreni'nde şirketimiz BERKOSAN Yalıtım ve Tecrit Maddeleri Üretim ve Ticaret A.Ş., YILIN BAŞARILI KOBİ BÜYÜK ÖDÜLÜ kategorisinde finale kalma başarısı göstererek Başarı Sertifikası'nı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı'mız Sayın Fikri Işık'tan almıştır.

 • Kosgeb Yılın Başarılı Kobi Büyük Ödülü


  T.C. Başbakanı Ahmet Davutoğlu'nun katılımları ile Ankara ATO Congresium'da gerçekleştirilen KOSGEB 4. Kobi ve Girişimcilik Ödül Töreninde ödüller sahiplerini buldu.  KOSGEB YILIN BAŞARILI KOBİ BÜYÜK ÖDÜLÜNÜ ALDIK

  KOSGEB YILIN BAŞARILI KOBİ BÜYÜK ÖDÜLÜ
  “BERKOSAN YALITIM VE TECRİT MADDELERİ ÜRETİM VE TİCARET A.Ş.”nin
  T.C. Başbakanı Ahmet Davutoğlu'nun katılımları ile Ankara ATO Congresium'da gerçekleştirilen KOSGEB 4. Kobi ve Girişimcilik Ödül Töreninde ödüller sahiplerini buldu.
  Ödül Töreni, T.C. Başbakanı Ahmet Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, Halk Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, çok sayıda Milletvekili, Kamu Kurum ve Kuruluş temsilcileri ile çok sayıda davetlinin katılımları ile gerçekleştirildi.

  2015 Yılı 4. KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri Töreni'nde şirketimiz adına Yönetim Kurulu Başkanımız Memet Aldıkaçtı'ya, YILIN BAŞARILI KOBİ BÜYÜK ÖDÜLÜ Başbakanımız Sayın PROF. DR. AHMET DAVUTOĞLU tarafından verildi. • Berkosan Sermaye Artırdı

  Berkosan, 8 milyon TL'lik ödenmiş sermayesini 2012'de yüzde 95 arttırarak 15,6 milyon TL'ye çıkardı.

 • Berkosan, Aktif Büyüklüğünü 2 Yılda %131 Artırdı

  Aktif büyüklüğünü 2 yılda %131 arttıran Berkosan, 2010'da 13,7 milyon TL'lik aktif değerini 2012'de 31,7 milyon TL' ye yükseltti.

 • Berkosan, 2012'de cirosunu 24,3 milyon TL'ye ulaştırdı

  2010'da 7,5 milyon TL ciroyla halka açılan Berkosan, 2012'de cirosunu 24,3 milyon TL'ye ulaştırdı.